Wykonawcy - Dom z natury

Przejdź do treści

Menu główne:

Lista wykonawców

Miejscowość

Wykonawca

Opis

Szczecin

Tomasz Wasiak

Artysta malarz, zabytkoznawca. Ukończył studia w Instytucie Zabytkoznawstwa i Konserwatorstwa na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie w zakresie malarstwa olejnego, technik freskowych, metod dekoratorskiego malowania na różnych podłożach i w różnych wnętrzach, rzeźby, grafiki, rysunku, projektowania wnętrz i reklamy. Wiedza z zakresu konserwacji zabytków i historii sztuki. Zajmuje się między innymi profesjonalnym projektowaniem i wykonywaniem malowideł ściennych, malowidła wykonywane są techniką freskową.

Szczecin

Alabaster

Reprezentowana przez Miłosza Ciesielskiego firma ALABASTER oferuje usługi w dziedzinie konserwacji zabytków architektury oraz aranżacji i stylizacji sztukatorskiej obiektów.

Warszawa

Tynki Naturalne

Zajmują się tynkowaniem materiałami naturalnymi takimi jak glina i wapno. Stosują rozwiązania łączące walory zdrowotne, niepowtarzalną estetykę i jakość mieszkania. Prowadzą również warsztaty i szkolenia w zakresie technologii naturalnych.

Warszawa

Decori

Wykonawca zajmuje się profesjonalnym dekorowaniem ścian od kilkunastu lat. Niewyczerpaną inspiracją zawodową są dla niego zabytki Italii i techniki włoskich mistrzów rzemiosła artystycznego. Wykonuje dekoracje we wszystkich technikach szpachlowych i malarskich, we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

Częstochowa

Piękne Stiuki

Pracownia tworzy wyjątkowe wzory marmurów, granitów i innych kamieni według własnej, pionierskiej technologii. Specjalizuje się w nakładaniu mas stiukowych na wszelkie powierzchnie - nawet skomplikowane jak głowice korynckie.

Mikołów

Pracownia Światło i Cień

Mała pracownia zajmującą się dekoracją wnętrz. Zespół, który od lat łączy doświadczenia rzemieślnicze z wiedzą plastyczną. Szczególny nacisk kładzie na kultywację tradycyjnych technik dekoratorskich. Każdą realizację traktuje indywidualnie. W pracy stara się stosować materiały, które nie szkodzą Ziemi i człowiekowi.

Toszek

Franz

Franz specjalizuje się w tynkach dekoracyjnych i wykończeniach wnętrz- stiuki, trawertyny, marmorino, sztukateria gipsowa, malowanie dekoracyjne.
Prace wykonuje, korzystając z naturalnych materiałów, z pasją i wielkim zaangażowaniem.
Lubi eksperymentować z różnymi materiałami i ciągle szuka nowych inspiracji.
Kontakt: tel. 514 916 326

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego